Stypendium od Fundacji Pro Resovia dla młodzieżowca CWKS Resovii !

W dniu 23 stycznia 2017 roku podpisaliśmy pierwszą umowę o stypendium z młodzieżowcem CWKS Resovia Mirosławem Kmiotkiem. Stypendium będziemy wypłacać przez pół roku. Liczymy że takich umów podpiszemy więcej. Na spotkaniu Zarząd Sekcji PN przekazał na nasz Bazarek odznaki z obchodów 110 – lecia klubu, o numerach 109 i 110. Większość z Was wie, że odznak wykonanych było 110 kompletów. Już niedługo będą do licytacji.
Cieszymy się bardzo i liczymy na dalsze sukcesy. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim kupującym na naszym bazarku, jak i za dobrowolne wpłaty. Bez Was nie byłoby to możliwe. Działamy dalej.

Czytaj Więcej :

Wspieramy halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów Młodszych

Kochani, krótko i na temat. W dniu 14 stycznia odbywają się Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów Młodszych. Dzięki waszej dobroczynności sekcja Lekkiej Atletyki Resovii została wsparta kwotą 500,00 zł na pokrycie kosztów wyjazdu i uczestnictwa na tej imprezie. Trzymamy kciuki za naszych młodych lekkoatletów.

Czytaj Więcej :

TURNIEJ RESOVIA WINTER CUP rocznik 2009

W dniu 17 grudnia 2016 r. gościliśmy na turnieju Resovia Winter Cup rocznika 2009 zorganizowanym w hali WSIZ w Kielnarowej przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego Resovia.  Każdy młody Resoviak został  przez nas obdarowany gustownym workiem na obuwie sportowe, które zakupiliśmy z przekazanych przez Was darowizn. Fundusze zostały pozyskane na 1 Resoviackim bazarku przeprowadzonym na profilu facebookowym.

Czytaj Więcej :

II Świąteczny Bazarek Fundacji Pro Resovii

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym bazarku organizowanym dla najmłodszych zawodników SMS Resovia. Bazarek na bieżąco można śledzić na naszym fanpage www.facebook.com/FundacjaProResovia. Całkowity dochód z bazarku zostanie przeznaczony właśnie na najmłodszych.

Bazarek trwa od 14.12.2016 do 21.12.2016 do godziny 21.00 (liczą się komentarze dodane do godziny 21:00:59). W czasie jego trwania, każdy może dodać swój fant - wystarczy wstawić zdjęcie opis i cenę wywoławczą .Osoby chętne do wstawiania fantów oczywiście bardzo mile widziane.

Osoba wystawiająca przedmiot zobowiązuje się do zakończenia transakcji tzn. dostarczenia wystawionych fantów do 3 dni od dnia zakończenia bazaru.

Bazarek ma formę licytacji - wygrywa osoba, która wylicytuje dany fant za najwyższą cenę.
Licytujemy pozostawiając komentarz pod konkretnym fantem.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący.

Czytaj Więcej:

TROCHĘ O NAS I NASZYCH PLANACH

 Powstanie Fundacji PRO RESOVIA jest wynikiem wielu dyskusji na temat co tu zrobić, by wesprzeć sportowy rozwój dzieci i młodzieży trenującej w Resovii tak, by w przyszłości cieszyć się z sukcesów przez nie odnoszonych.  I wtedy właśnie wpadliśmy na pomysł…MNIEJ GADAĆ WIĘCEJ DZIAŁAĆ!

Plany mamy wielkie i podniosłe, ale wolimy informować Was o tym co zrobiliśmy, a nie o tym, co zamierzamy zrobić. Na chwilę obecną możemy wykazać się resoviackim bazarkiem zorganizowanym na profilu facebookowym z którego dochód w kwocie 724 zł w całości przekażemy na potrzeby najmłodszych roczników piłkarzy, przygotowaniem akcji ulotkowej oraz założeniem tejże strony internetowej, wykonanej przez wolontariusza Pana Marcina Jarembskiego na rzecz fundacji (wielkie DZIĘKUJEMY!).  Jesteśmy również po pierwszym spotkaniu "Działu historycznego", którego efekty  pracy będziemy również prezentować Państwu na naszej stronie.

Czytaj Więcej: