WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy fundacja PRO RESOVIA składa wszystkim   darczyńcom ,  wolontariuszom  oraz   sympatykom najserdeczniejsze   życzenia  zdrowia ,  szczęścia ,  pomyślności
oraz  wielu  radosnych  chwi spędzonych  w  rodzinnym  gronie.

Niech te Święta będą czasem odpoczynku oraz źródłem energii niezbędnej na co dzień

Fundacja Pro Resovia

Czytaj Więcej :

Stypendium od Fundacji Pro Resovia dla młodzieżowca CWKS Resovii !

W dniu 23 stycznia 2017 roku podpisaliśmy pierwszą umowę o stypendium z młodzieżowcem CWKS Resovia Mirosławem Kmiotkiem. Stypendium będziemy wypłacać przez pół roku. Liczymy że takich umów podpiszemy więcej. Na spotkaniu Zarząd Sekcji PN przekazał na nasz Bazarek odznaki z obchodów 110 – lecia klubu, o numerach 109 i 110. Większość z Was wie, że odznak wykonanych było 110 kompletów. Już niedługo będą do licytacji.
Cieszymy się bardzo i liczymy na dalsze sukcesy. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim kupującym na naszym bazarku, jak i za dobrowolne wpłaty. Bez Was nie byłoby to możliwe. Działamy dalej.

Czytaj Więcej :

Wspieramy halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów Młodszych

Kochani, krótko i na temat. W dniu 14 stycznia odbywają się Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów Młodszych. Dzięki waszej dobroczynności sekcja Lekkiej Atletyki Resovii została wsparta kwotą 500,00 zł na pokrycie kosztów wyjazdu i uczestnictwa na tej imprezie. Trzymamy kciuki za naszych młodych lekkoatletów.

Czytaj Więcej :

TURNIEJ RESOVIA WINTER CUP rocznik 2009

W dniu 17 grudnia 2016 r. gościliśmy na turnieju Resovia Winter Cup rocznika 2009 zorganizowanym w hali WSIZ w Kielnarowej przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego Resovia.  Każdy młody Resoviak został  przez nas obdarowany gustownym workiem na obuwie sportowe, które zakupiliśmy z przekazanych przez Was darowizn. Fundusze zostały pozyskane na 1 Resoviackim bazarku przeprowadzonym na profilu facebookowym.

Czytaj Więcej :

II Świąteczny Bazarek Fundacji Pro Resovii

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym bazarku organizowanym dla najmłodszych zawodników SMS Resovia. Bazarek na bieżąco można śledzić na naszym fanpage www.facebook.com/FundacjaProResovia. Całkowity dochód z bazarku zostanie przeznaczony właśnie na najmłodszych.

Bazarek trwa od 14.12.2016 do 21.12.2016 do godziny 21.00 (liczą się komentarze dodane do godziny 21:00:59). W czasie jego trwania, każdy może dodać swój fant - wystarczy wstawić zdjęcie opis i cenę wywoławczą .Osoby chętne do wstawiania fantów oczywiście bardzo mile widziane.

Osoba wystawiająca przedmiot zobowiązuje się do zakończenia transakcji tzn. dostarczenia wystawionych fantów do 3 dni od dnia zakończenia bazaru.

Bazarek ma formę licytacji - wygrywa osoba, która wylicytuje dany fant za najwyższą cenę.
Licytujemy pozostawiając komentarz pod konkretnym fantem.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący.

Czytaj Więcej: